Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCD0612D24
JCD0612D24
JCD0612D24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCD0612D24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCD0612D24
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-24V 6W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCD0612D24 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-24V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4881 pcs Data papier JCD Series, 4-6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -24V Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JCD
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 8 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OVP, SCP
doeltreffendheid 80% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 125mA 9V - 18V Input
Current - Output (Max) 125mA toepassingen ITE (Commercial)