Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCD0624S12
JCD0624S12
JCD0624S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCD0624S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCD0624S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 6W
Product parameter
Onderdeel nummer JCD0624S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5579 pcs Data papier JCD Series, 4-6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JCD
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OVP, SCP
doeltreffendheid 83% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 18V - 36V Input
Current - Output (Max) 500mA toepassingen ITE (Commercial)