Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCG1248D15
JCG1248D15
JCG1248D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCG1248D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCG1248D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 12W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCG1248D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 12W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3064 pcs Data papier JCG Series, 12 & 15 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie JCG
Vermogen (Watt) 12W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 9 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
doeltreffendheid 89% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 400mA 36V - 75V Input
Current - Output (Max) 400mA, 400mA Beheersfuncties Enable, Active High