Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCJ1048S15
JCJ1048S15
JCJ1048S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCJ1048S15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCJ1048S15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 10W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCJ1048S15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4055 pcs Data papier JCJ Series, 8 & 10 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie JCJ
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 11-DIP Module, 8 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OVP, SCP
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 667mA 36V - 75V Input
Current - Output (Max) 667mA toepassingen ITE (Commercial)