Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCL3048S12
JCL3048S12
JCL3048S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCL3048S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCL3048S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 30W
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1684 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCL3048S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 30W Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1684 pcs Data papier JCB Series, 3 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 36V Voltage - Input (Max) 75V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) Serie JCL30
Vermogen (Watt) 30W Verpakking / doos 7-DIP Module
Temperatuur -40°C ~ 100°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP doeltreffendheid 91%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 75V Input Current - Output (Max) 2.5A