Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JWK1024D15
JWK1024D15
JWK1024D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JWK1024D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JWK1024D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 10W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JWK1024D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3815 pcs Data papier JWK10 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie JWK10
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Andere namen 1470-3464
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, SCP, UVLO doeltreffendheid 87%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 330mA, 330mA 9V - 36V Input Current - Output (Max) 330mA, 330mA