LCL500PS12
LCL500PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LCL500PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LCL500PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 500W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 460 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LCL500PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 500W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 9.84" L x 5.00" W x 2.08" H (250.0mm x 127.0mm x 53.0mm) Serie LCL
Vermogen (Watt) 500W Andere namen 1470-2146
Temperatuur -10°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 42A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 42A goedkeuringen -