MHP650PS12-EF
MHP650PS12-EF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MHP650PS12-EF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MHP650PS12-EF
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 601W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 262 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MHP650PS12-EF Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 601W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm) Serie MHP
Vermogen (Watt) 601W Andere namen 1470-2189
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
doeltreffendheid 84% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 50A goedkeuringen CB