Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > MTC0528S12
MTC0528S12
MTC0528S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MTC0528S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MTC0528S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 5W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 673 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MTC0528S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 15.5V
Voltage - Input (Max) 40V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.26" L x 0.76" W x 0.34" H (32.0mm x 19.3mm x 8.7mm) Serie MTC
Vermogen (Watt) 5W Packaging Box
Verpakking / doos 12-DIP Module, 9 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OTP, OVP
doeltreffendheid 78% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 420mA 15.5V - 40V Input
Current - Output (Max) 420mA toepassingen ITE (Commercial)