Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > MTC3528S15
MTC3528S15
MTC3528S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MTC3528S15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MTC3528S15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 35W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 841 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MTC3528S15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 35W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 10V
Voltage - Input (Max) 40V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.10" W x 0.50" H (50.8mm x 27.9mm x 12.7mm) Serie MTC
Vermogen (Watt) 35W Packaging Box
Verpakking / doos 11-DIP Module Andere namen 1470-4657
MTC3528S15-ND
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OTP, OVP doeltreffendheid 88%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.3A 10V - 40V Input Current - Output (Max) 2.3A