Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > MTC7528S28
MTC7528S28
MTC7528S28
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MTC7528S28 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MTC7528S28
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 28V 75W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 313 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MTC7528S28 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 28V 75W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 28V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 10V
Voltage - Input (Max) 40V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie MTC
Vermogen (Watt) 75W Packaging Box
Verpakking / doos 12-DIP Module Andere namen 1470-4670
MTC7528S28-ND
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OTP, OVP doeltreffendheid 83%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.7A 10V - 40V Input Current - Output (Max) 2.7A