PCM50UT07
PCM50UT07
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCM50UT07 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCM50UT07
Fabrikant XP Power
Beschrijving 50/80/120 WATTS AC-DC
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1065 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PCM50UT07 Fabrikant XP Power
Beschrijving 50/80/120 WATTS AC-DC Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1065 pcs Data papier PCM Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 5V, 24V, -24V
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Size / Dimension 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Serie PCM50 (50W) Region Gebruikt International
Vermogen (Watt) 61W Polarisatie -
Output Connector DIN, 5 Pin Temperatuur 0°C ~ 70°C
Geen laadvermogen verbruik - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid 75%
gedetailleerde beschrijving 5V, 24V, -24V 61W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 5A, 1A, 500mA
Snoerlengte 48" (1.22m) goedkeuringen CCC