Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > QSB15048WS12
QSB15048WS12
QSB15048WS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop QSB15048WS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer QSB15048WS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 150W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 597 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer QSB15048WS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 150W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 597 pcs Data papier QSB15048W Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 9V Voltage - Input (Max) 75V
Type Isolated Module Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie QSB15048W Vermogen (Watt) 150W
Packaging Bulk Verpakking / doos 9-DIP Module, 1/2 Brick
Andere namen 1470-4090 Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
doeltreffendheid 92% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 12V 12.5A 9V - 75V Input
Current - Output (Max) 12.5A toepassingen ITE (Commercial)