SDS60UQ01
SDS60UQ01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDS60UQ01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDS60UQ01
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CNVRTR 3.3V +/-12V 5V 60W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SDS60UQ01 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CNVRTR 3.3V +/-12V 5V 60W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1397 pcs Data papier SDS Series, 60 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 5V
Voltage - Output 3 -12V Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 1 3.3V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm) Serie SDS
Vermogen (Watt) 60W Temperatuur 0°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 4 montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Minimale belasting vereist Yes
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 4 Output 3.3V 12V -12V 5V 6A, 3A, 800mA, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 6A, 3A, 800mA, 800mA