SMP350PS36
SMP350PS36
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP350PS36 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP350PS36
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP350PS36 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1182 pcs Data papier SMP350 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 36V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 7.00" L x 3.60" W x 1.70" H (177.8mm x 91.4mm x 43.2mm) Serie SMP350
Vermogen (Watt) 349W Andere namen 1470-4450
Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off
doeltreffendheid 93% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 9.7A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 9.7A goedkeuringen CB, CE, TUV, UL