Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > SR05S3V3
SR05S3V3
SR05S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SR05S3V3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SR05S3V3
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SR05S3V3 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18206 pcs Data papier SR Series, 0.5-1 Amps Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Input (Min) 4.75V Voltage - Input (Max) 34V
Type Linear Regulator Replacement Size / Dimension 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm)
Serie SR Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tube Verpakking / doos 3-SIP Module
Andere namen 1470-2246-5 Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 91% gedetailleerde beschrijving Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 34V Input
Current - Output (Max) 500mA Beheersfuncties -