VEC50US24
VEC50US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VEC50US24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VEC50US24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VEC50US24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5819 pcs Data papier VEC50 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.54 lb (244.94g)
Voltage - Output 24V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm) Serie VEC50 (50W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 50W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-3101 Temperatuur 0°C ~ 65°C
Geen laadvermogen verbruik 150mW (Max) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level VI, CoC Tier 2
gedetailleerde beschrijving 24V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 2.08A
Snoerlengte 47.2" (1.20m) goedkeuringen CB, CE, TUV