VEP24US05
VEP24US05
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VEP24US05 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VEP24US05
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VEP24US05 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6195 pcs Data papier VEP Series, 8-36 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.353 lb (160.12g)
Voltage - Output 5V Voltage - Input 80 ~ 264 VAC
Size / Dimension 3.46" L x 1.89" W x 1.14" H (88.0mm x 47.9mm x 29.0mm) Serie VEP24 (24W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 13W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-2335 Temperatuur 0°C ~ 40°C
Geen laadvermogen verbruik 300mW (Max) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Multi-Blade (Sold Separately) Input Connector Multi-Blade
Formulier Wall Mount doeltreffendheid Level IV
gedetailleerde beschrijving 5V 13W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 2.5A
Snoerlengte 59" (1.50m) goedkeuringen CB, TUV, UL
toepassingen ITE (Commercial), Medical
Gerelateerde producten
VEP08US09 Image
  • Deel#:VEP08US09
  • fabrikanten:XP Power
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 8W
  • Op voorraad:8586
VEP36US24 Image
  • Deel#:VEP36US24
  • fabrikanten:XP Power
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
  • Op voorraad:5035
VEP PLUG UK Image
  • Deel#:VEP PLUG UK
  • Beschrijving:INPUT PLUG UK FOR WALL ADAPTER
VEP15US24 Image
  • Deel#:VEP15US24
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
VEP15US09 Image
  • Deel#:VEP15US09
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
VEP PLUG CN Image
  • Deel#:VEP PLUG CN
  • Beschrijving:INPUT PLUG CHINA FOR WALL ADAPT
VEP36US09 Image
  • Deel#:VEP36US09
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 36W
VEP PLUG EU Image
  • Deel#:VEP PLUG EU
  • Beschrijving:INPUT PLUG EUROPE FOR WALL ADAPT
VEP24US12 Image
  • Deel#:VEP24US12
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
VEP08US05 Image
  • Deel#:VEP08US05
  • Beschrijving:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 8W