VFT150PS24
VFT150PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VFT150PS24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VFT150PS24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 150W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VFT150PS24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 150W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1706 pcs Data papier VFT Series, 150 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm) Serie VFT
Vermogen (Watt) 150W Andere namen 1470-2346
Temperatuur -10°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks
doeltreffendheid 92% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 90 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 4.2A goedkeuringen -