Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > AHA80AFB-41R2
AHA80AFB-41R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AHA80AFB-41R2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AHA80AFB-41R2
Fabrikant Yageo
Beschrijving RESISTOR CHASSIS MOUNT 41.2 OHM
(in US Dollars)
48 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AHA80AFB-41R2 Fabrikant Yageo
Beschrijving RESISTOR CHASSIS MOUNT 41.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13578 pcs Data papier AHA, AHP Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Size / Dimension 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm)
Serie AHA panel Mode 41.2 Ohms
Vermogen (Watt) 80W Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial, Box Temperatuur -55°C ~ 250°C
montage Feature Flanges lead Style M5 Threaded
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.024" (26.00mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 41.2 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Samenstelling Wirewound