Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > AT0603DRD07124RL
AT0603DRD07124RL
AT0603DRD07124RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AT0603DRD07124RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AT0603DRD07124RL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 124 OHM 0.5% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AT0603DRD07124RL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 124 OHM 0.5% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2665463 pcs Data papier AT Series, Automotive
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie AT
panel Mode 124 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 124 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Samenstelling Thin Film