Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > FMP100FRE52-12K7
FMP100FRE52-12K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FMP100FRE52-12K7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FMP100FRE52-12K7
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FMP100FRE52-12K7 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2349988 pcs Data papier FMP Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie FMP
panel Mode 12.7 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Safety gedetailleerde beschrijving 12.7 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film