Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > FMP200FRE52-232R
FMP200FRE52-232R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FMP200FRE52-232R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FMP200FRE52-232R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FMP200FRE52-232R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2375247 pcs Data papier FMP Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Serie FMP
panel Mode 232 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Safety gedetailleerde beschrijving 232 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film