Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MF0204FRE52-7K32
MF0204FRE52-7K32
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MF0204FRE52-7K32 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MF0204FRE52-7K32
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 0.4W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MF0204FRE52-7K32 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 0.4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6243259 pcs Data papier MF0 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serie MF0
panel Mode 7.32 kOhms Vermogen (Watt) 0.4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 7.32 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film