Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MF0207FRE52-475R
MF0207FRE52-475R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MF0207FRE52-475R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MF0207FRE52-475R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 0.6W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MF0207FRE52-475R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 0.6W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5767552 pcs Data papier MF0 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie MF0
panel Mode 475 Ohms Vermogen (Watt) 0.6W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 475 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Samenstelling Metal Film