Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFP50SBRD52-412R
MFP50SBRD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFP50SBRD52-412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFP50SBRD52-412R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MFP50SBRD52-412R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 595372 pcs Data papier MFP Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie MFP
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film