Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFR-12DTD52-412R
MFR-12DTD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFR-12DTD52-412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFR-12DTD52-412R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MFR-12DTD52-412R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/6W 0.5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2086210 pcs Data papier MFR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serie MFR
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.167W, 1/6W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film