Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFR-25FBF52-412R
MFR-25FBF52-412R
MFR-25FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFR-25FBF52-412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFR-25FBF52-412R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MFR-25FBF52-412R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6353855 pcs Data papier MFR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie MFR
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen 412E MF-1/4W-B 1%