Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFR-25FRFPN412R
MFR-25FRFPN412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFR-25FRFPN412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFR-25FRFPN412R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MFR-25FRFPN412R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4027806 pcs Data papier MFR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Panasert
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie MFR
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film