Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFR-50FRF52-412R
MFR-50FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFR-50FRF52-412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFR-50FRF52-412R
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MFR-50FRF52-412R Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4055074 pcs Data papier MFR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) Serie MFR
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film