Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFR100FRE52-2K67
MFR100FRE52-2K67
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFR100FRE52-2K67 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFR100FRE52-2K67
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MFR100FRE52-2K67 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1852820 pcs Data papier MFR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Serie MFR
panel Mode 2.67 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 2.67 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film