Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MFR200FRE52-1M1
MFR200FRE52-1M1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MFR200FRE52-1M1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MFR200FRE52-1M1
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MFR200FRE52-1M1 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES MF 2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 408417 pcs Data papier MFR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Serie MFR
panel Mode 1.1 MOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 1.1 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film