Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMF204FRE60K4
MMF204FRE60K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MMF204FRE60K4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MMF204FRE60K4
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 0.4W MELF
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MMF204FRE60K4 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 0.4W MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3546754 pcs Data papier MMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket MELF
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serie MMF
panel Mode 60.4 kOhms Vermogen (Watt) 0.4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0204
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 60.4 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Samenstelling Metal Film