Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMF207FRE27R4
MMF207FRE27R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MMF207FRE27R4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MMF207FRE27R4
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 0.6W MELF
Product parameter
Onderdeel nummer MMF207FRE27R4 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 0.6W MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1978767 pcs Data papier MMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket MELF
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serie MMF
panel Mode 27.4 Ohms Vermogen (Watt) 0.6W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0207
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 27.4 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Samenstelling Metal Film