Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMF25SFRE2R2
MMF25SFRE2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MMF25SFRE2R2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MMF25SFRE2R2
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 1/4W MELF
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MMF25SFRE2R2 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 1/4W MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1961077 pcs Data papier MMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket MELF
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serie MMF
panel Mode 2.2 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0204
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Fabrikant Standaard Levertijd 44 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Samenstelling Metal Film
Gerelateerde producten
  • Deel#:MMF25SFRE2R26
  • fabrikanten:Yageo