Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMF50SFRE3K
MMF50SFRE3K
MMF50SFRE3K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MMF50SFRE3K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MMF50SFRE3K
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 3K OHM 1% 1/2W MELF
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MMF50SFRE3K Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 3K OHM 1% 1/2W MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4047 pcs Data papier MMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket MELF
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serie MMF
panel Mode 3 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W