Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMP100FRE10K5
MMP100FRE10K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MMP100FRE10K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MMP100FRE10K5
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 1W MELF
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MMP100FRE10K5 Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 1W MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1515094 pcs Data papier MMP Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket MELF
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serie MMP
panel Mode 10.5 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0207
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10.5 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Samenstelling Metal Film