Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMP200FRE75K
MMP200FRE75K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MMP200FRE75K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MMP200FRE75K
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 2W MELF
Product parameter
Onderdeel nummer MMP200FRE75K Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 1% 2W MELF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 525070 pcs Data papier MMP Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket MELF
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) Serie MMP
panel Mode 75 kOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0309
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 75 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Samenstelling Metal Film