Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RE1206FRE0717K4L
RE1206FRE0717K4L
RE1206FRE0717K4L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RE1206FRE0717K4L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RE1206FRE0717K4L
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 17.4K OHM 1% 1/4W 1206
Product parameter
Onderdeel nummer RE1206FRE0717K4L Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 17.4K OHM 1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3398058 pcs Data papier RE Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serie RE
panel Mode 17.4 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 17.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Samenstelling Thick Film