Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0201FRE077K87L
RT0201FRE077K87L
RT0201FRE077K87L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT0201FRE077K87L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT0201FRE077K87L
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 7.87K OHM 1% 1/20W 0201
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT0201FRE077K87L Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 7.87K OHM 1% 1/20W 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1394008 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0201
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie RT
panel Mode 7.87 kOhms Vermogen (Watt) 0.05W, 1/20W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0201 (0603 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.010" (0.26mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 7.87 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film