Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0402FRE07787RL
RT0402FRE07787RL
RT0402FRE07787RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT0402FRE07787RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT0402FRE07787RL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 787 OHM 1% 1/16W 0402
Product parameter
Onderdeel nummer RT0402FRE07787RL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 787 OHM 1% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3479074 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RT
panel Mode 787 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.014" (0.35mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 787 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film