Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0603FRE0724K9L
RT0603FRE0724K9L
RT0603FRE0724K9L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT0603FRE0724K9L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT0603FRE0724K9L
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 24.9K OHM 1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT0603FRE0724K9L Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 24.9K OHM 1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5937119 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie RT
panel Mode 24.9 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W