Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0603FRE074K64L
RT0603FRE074K64L
RT0603FRE074K64L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT0603FRE074K64L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT0603FRE074K64L
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 4.64K OHM 1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT0603FRE074K64L Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 4.64K OHM 1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3279361 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie RT
panel Mode 4.64 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 4.64 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film