Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0805BRC07261RL
RT0805BRC07261RL
RT0805BRC07261RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT0805BRC07261RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT0805BRC07261RL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 261 OHM 0.1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT0805BRC07261RL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 261 OHM 0.1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 414448 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.125W, 1/8W Voltage - Breakdown 0805
Dikte (Max) ±15ppm/°C Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 0805 (2012 Metric) Temperatuur -55°C ~ 155°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer RT0805BRC07261RL
Hoogte - Zittend (Max) 0.024" (0.60mm) Kenmerken Moisture Resistant
FIFO's 2 Uitgebreide beschrijving 261 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1% Beschrijving RES SMD 261 OHM 0.1% 1/8W 0805