Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0805FRE07680KL
RT0805FRE07680KL
RT0805FRE07680KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT0805FRE07680KL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT0805FRE07680KL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 680K OHM 1% 1/8W 0805
Product parameter
Onderdeel nummer RT0805FRE07680KL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 680K OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5663231 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RT
panel Mode 680 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.024" (0.60mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 680 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film