Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT1206FRE07200RL
RT1206FRE07200RL
RT1206FRE07200RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT1206FRE07200RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT1206FRE07200RL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT1206FRE07200RL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4996394 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.25W, 1/4W Voltage - Breakdown 1206
Dikte (Max) ±50ppm/°C Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 1206 (3216 Metric) Temperatuur -55°C ~ 155°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer RT1206FRE07200RL
Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm) Kenmerken Moisture Resistant
FIFO's 2 Uitgebreide beschrijving 200 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Beschrijving RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206