Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT1206WRD0782RL
RT1206WRD0782RL
RT1206WRD0782RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT1206WRD0782RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT1206WRD0782RL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 82 OHM 0.05% 1/4W 1206
Product parameter
Onderdeel nummer RT1206WRD0782RL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 82 OHM 0.05% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 94681 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.05%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serie RT
panel Mode 82 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 82 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film