Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT1210CRE0740R2L
RT1210CRE0740R2L
RT1210CRE0740R2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT1210CRE0740R2L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT1210CRE0740R2L
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 40.2 OHM 0.25% 1/4W 1210
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT1210CRE0740R2L Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 40.2 OHM 0.25% 1/4W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 386511 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.25W, 1/4W Voltage - Breakdown 1210
Dikte (Max) ±50ppm/°C Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer RT1210CRE0740R2L
Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm) Kenmerken Moisture Resistant
FIFO's 2 Uitgebreide beschrijving 40.2 Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.25% Beschrijving RES SMD 40.2 OHM 0.25% 1/4W 1210