Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT1210FRE07220RL
RT1210FRE07220RL
RT1210FRE07220RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT1210FRE07220RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT1210FRE07220RL
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 220 OHM 1% 1/4W 1210
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RT1210FRE07220RL Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 220 OHM 1% 1/4W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1348188 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serie RT
panel Mode 220 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 220 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film