Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT2512CKB0738R3L
RT2512CKB0738R3L
RT2512CKB0738R3L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT2512CKB0738R3L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT2512CKB0738R3L
Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 38.3 OHM 0.25% 3/4W 2512
Product parameter
Onderdeel nummer RT2512CKB0738R3L Fabrikant Yageo
Beschrijving RES SMD 38.3 OHM 0.25% 3/4W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 143945 pcs Data papier RT Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.25%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Serie RT
panel Mode 38.3 Ohms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 38.3 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Samenstelling Thin Film